Shkrimi tjeter...

KUR BASHKOHEN DUA LIPA DHE BEYONCE (VIDEO)

Dikujt i është kujtuar se shkojnë shumë mirë bashkë dy këngë të dy këngëtareve të njohura. “IDGAF” e Dua Lipës...